3Д ручка для об'ємного малювання дітей pen 3d

3D Ручка

Новый товар

$ 10.00

Минимальный заказ для товара 5

Оптовые скидки

КоличествоСкидкаВы экономите
5 $ 2.20 До $ 11.00

Описание

3Д ручка для малювання - це інструмент, здатний малювати в повітрі. Чарівництво, подумаєте ви, але ні, всього лише черговий технологічний прорив в області 3D-моделювання.
Гаджет, якому судилося назавжди змінити уявлення про те, що таке «малювання», адже тепер ви зможете малювати не на папері, а в просторі!
Пристрій нагадує FDM-принтер, однак сфера його застосування по-справжньому величезна. З його допомогою ви зможете не тільки практикуватися в малюванні і експериментувати у створенні художніх шедеврів, але і безумовно зможете вирішити безліч проблем побутового характеру.
3Д ручка 3D pen-2 — чудовий представник сімейства ручок для 3D малюнків. Її основною відмінністю від звичайних моделей є наявність мініатюрного компактного дисплея, який дає всю інформацію про те, в якому стані знаходиться гаджет і до якої температури нагрівається пластик. Крім цього, виробники добилися більш плавної роботи механізму, а значить малювати ручкою стало зручніше. Нова 3D ручка 3Dpen-2 рекомендується для новачків і підлітків, з нею простіше розібратися і легше працювати.

Переваги 3D ручки 3Dpen-2:

Можливість малювати двома видами пластику, ABS, так і PLA. Складові для цієї ручки цілком економічні, що є безсумнівним плюсом.
На корпусі є дисплей і кнопки регулювання температури до 1 градуса, так що управляти ручкою стало помітно простіше.
Дуже зручний діаметр носика — 0.7 мм. Тепер можна регулювати товщину лінії малюнка, при зменшенні швидкості малювання лінія автоматично утоньчается.
Підходить для малюнків на площині 2D і 3D.
Якщо ручка не використовується протягом 3 хвилин, вона переходить у режим очікування.
Невелика вага, ручка важить всього 65 грамів, вона зручно лягає в руку і малювати з її допомогою навіть вертикальні лінії дуже зручно і просто.
Чотири варіанти кольорів дозволять вибрати потрібний. Особливо це порадує тих, хто не любить чорний колір.
Ручкою такого типу зможе користуватися навіть дитина. Рекомендований вік — від 7 років, але при належному старанні можна пробувати вже з 5.
Співвідношення ціна — якість дуже приємне. В даному ціновому сегменту — це один з кращих варіантів 3D ручки.

Механізм роботи з 3D ручкою 3D pen-2:

В першу чергу необхідно приєднати ручку до харчування, потім вибрати режим ABS або PLA в залежності від того, який тип пластику буде використаний.
Потім для роботи натисніть 1 раз на кнопку подачі пластику. Спалахне червоний індикатор — пластик розігрівається (на дисплеї відображається поточна температура).
Після того, як загориться зелений індикатор — ручка готова до роботи. Вибирайте необхідний пластик і вставляйте його в спеціальний роз'єм. При нанесенні малюнка пластик автоматично буде надходити в ручку.
Технічні характеристики 3Dpen-2:

тип пластику: ABS, PLA
Напруга: вх. 110 V — 220 V; Вих. 12 V, 3 V
Діаметр сопла: 0.7 мм
Діапазон температур: 160 — 230 гр.
Рекомендований вік: від 7 років
Вага ручки: 65 гр.
Довжина ручки: 180 мм.
Розміри упаковки: 21*16* 6 см
Комплектація:

3D ручка
Блок живлення
Набір пластику для друку
Інструкція російською мовою

Отзывы

Пока нет обзоров.

Написать отзыв

3Д ручка для об'ємного малювання дітей pen 3d

3Д ручка для об'ємного малювання дітей pen 3d

В этой категории 15 товаров: